Rubriky:

Motocykly

Motocyklovému jezdci Abrahamovi radil i slavný Schwantz

3. září 2010 14:49 - MISANO

Ze zdravotní krize po otřesu mozku pomáhá českému jezdci Karlu Abrahamovi i bývalá hvězda motocyklového seriálu Američan Kevin Schwantz. S Abrahamem se mistr světa třídy do 500 ccm z roku 1993 potkal dnes dopoledne před volným tréninkem v italském Misanu. Abraham se po srpnových pádech na Masarykově okruhu stále necítí v plné kondici a nemůže se soustředit.

 

Igor Šefr, ČTK

"Kevin se mě ptal na mé problémy. Když jsem mu je popsal, tak mi řekl, že něco podobného ve své kariéře také mnohokrát zažil. Nejlepším testem na tyto problémy jsou po jeho zkušenostech motokáry," uvedl Abraham, kterého podobná terapie nenapadla.

Někdejší hvězda motocyklového seriálu Američan Kevin SchwantzNěkdejší hvězda motocyklového seriálu Američan Kevin Schwantzfoto: roadracerx.com

Šestačtyřicetiletý bývalý jezdec Schwantz nabídl Abrahamovi, aby se za ním zastavil. "Prý mi poradí ještě další možnosti," dodal český motocyklista. Jeho první dnešní trénink budou sledovat lékaři, kteří poté rozhodnou, zda bude moci v Misanu pokračovat i v kvalifikaci a v závodu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly