Rubriky:

Motocykly

Živě

Hanika zajel v trénincích v Argentině pátý čas v Moto3

25. dubna 2014 19:57 - Termas de Rio Hondo
(Aktualizováno: 25. dubna 2014 20:19)

Nováček v motocyklovém šampionátu Moto3 Karel Hanika zajel pátý čas v pátečních trénincích na Velkou cenu Argentiny. Nestačil pouze na trio Španělů a nejrychlejšího muže dne Australana Jacka Millera. Vítěz obou dosavadních závodů a Hanikův kolega z týmu Red Bull KTM Ajo byl o 903 tisícin rychlejší než osmnáctiletý český talent.

 

AMK Brno circuit JUNIOR team

Zkušenější z obou Čechů v Moto3 Jakub Kornfeil se protentokrát musel spokojit s 13. časem a za Hanikou zaostal o více než půlsekundu.

Karel Abraham byl v královské MotoGP třináctý s třísekundovou ztrátou na mistra světa a lídra šampionátu Marca Marquéze ze Španělska.

Páteční jízdy na okruhu Termas de Río Hondo byly pro všechny jezdce seznamovací, protože jde o novou trať v seriálu MS. V Argentině se naposledy závodilo v roce 1999, kdy bylo dějištěm Buenos Aires.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.