Ještě jednou medaile i slzy. Při rozverné poctě Moravcovi v akci i Wiererová, Bö a Soukalová

23. března 2021 06:31 - Praha

Konec kolegy nenechali být jen tak, čeští biatlonisté připravili pro Ondřeje Moravce a samozřejmě i fanouškům video na rozloučenou. V rozverném rámci ještě jednou na samém konci sezony připomněli velkolepé úspěchy, které zaznamenal český matador, ještě jednou ukázali slzy, které provázely jeho novoměstské loučení.

 

Český biatlon/Petr Slavík

A došlo také na vzkazy od souputníků po závodech ve světových arénách. Do akce se tak slovně dostaly hvězdy současnosti. Přání do dalších let přidal mj. Nor Johannes Thingnes Bö i jeho bratr Tarjei, Ital Lucas Hofer, jeho krajanka Dorothea Wiererová a plejáda dalších závodníků.

Ale ke slovu se dostali i borci, kteří to co se týče kariéry už také mají za sebou. A samozřejmě také ti jemu nejbližší z národního týmu. Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr.

„Vítej v biatlonovém důchodu, jseš kabrňák," říká na videu bývalá závodnice Veronika Vítková.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

 Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

vap, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.