Rubriky:

Biatlon

OBRAZEM: Dáma v červeném. Soukalové to při předávání glóbů náramně slušelo!

21. března 2016 12:29 - Chanty-Mansijsk/Praha

Z 25 závodů stanula jedenáctkrát na stupních vítězů, z toho čtyřikrát na tom nejvyšším. Získala velký křišťálový glóbus za celkové prvenství ve Světovém poháru a malé glóby za sprint, stíhačku i závody s hromadným startem. Úspěchy si vydělala přes šest miliónů korun hrubého, nejvíce ze všech českých zimních sportovců. Biatlonistka Gabriela Soukalová má za sebou životní sezónu!

 

Profimedia.cz

Při závěrečném dílu SP v ruském Chanty-Mansijsku zazářila šestadvacetiletá hvězda českého týmu i na narychlo uspořádaném večerním programu, kde spolu s králem mužské kategorie Francouzem Martinem Fourcadem převzali velké křišťálové glóby. V rudých šatech od módní návrhářky Beaty Rajské jí to náramně slušelo!

 

„Svátek nesvátek, nášup exkluzivního materiálu od Českého biatlonu pokračuje...a dneska vás zveme přímo na lahůdku největší...do Chanty Mansijsku na předání velkého křišťálového glóbu do rukou královny Gabči;)

Zveřejnil(a) Český biatlon dne 25. březen 2016

„Ještě jednou díky všem za podporu v celé sezóně," nezapomněla Soukalová na svém oficiálním facebookovém účtu na věrné fanoušky, kteří ji během náročného závodního období povzbuzovali. „Musím to teďka nějak zpracovat v hlavě, brzy se ozvu," slíbila.

 

Poslední závod nám zrušili kvůli počasí. Je po všem :) Ještě jednou díky všem za podporu v celé sezóně. Musím to teďka n...

Zveřejnil(a) Gabriela Soukalova dne 20. březen 2016

Tuzemskému publiku se čeští biatlonisté předvedou ve středu v rámci autogramiády a exhibičního klání v Jablonci nad Nisou.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Biatlon