Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Conor rozjel show už při vážení. Kopanec jen těsně minul Dagestánce

6. října 2018 10:18 - Las Vegas

Zápas roku, jak o něm mluví odborná veřejnost. Návrat do klece pro irského krále MMA provázela už během vážení pořádná dávka emocí. Nahecovaný McGregor dokonce kopl směrem k hlavě klidného dagestánského, doposud neporaženého protivníka.

 

Stephen R. Sylvanie, Reuters

Nejenom skvělou techniku a sílu, ale také absolutně do puntíku zvládnutý marketing. Byl opravdu Conor tak hladový, že chtěl Khabiba Nurmagomedova trefit hned při vážení? Nebo je to všechno jenom komedie a pouhé upoutání další pozornosti na značku „Conor McGregor"? To si odpovězte sami, zápas, kde už to o žádných dopředu domluvených gestech nebude, startuje kolem 6. hodiny ranní českého času.

A jak to dopadne? Jistí si nejsou ani nejlepší čeští zápasnici, kteří ale v hlavním zápase galavečera s číslem 229, favorizují spíše irského bojovníka. Přímým přenosem vysílá duel roku program Nova Sport 2 už od čtvrté hodiny ranní.

nov, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.