Rubriky:

Golf

Greenkeepeři se stahují na Karlštejn

19. září 2008 08:34

Novým greenkeeperem v Golf Resort Karlštejn se stal Tomáš Kužela, dříve působící v Hodkovičkách. Na návštěvu se sem chystá eso trávníků Melvin Lukas.

Tomáš Kužela je absolvent Zemědělské univerzity v Brně s desetiletou praxí z výstavby, provozu a údržby golfových hřišt. Golfistům je známý především z Golf Country Clubu Hodkovičky, kde pozvedl kvalitu hřiště.

Podle informací klubu na Karlštejn ve dnech 12. a 13. října zavítá Melvin Lukas, jeden z největších světových odborníků na problematiku údržby a kvality golfových hřišť. Lukas je již třetí generací greenkeeperů ve své rodině a donedávna pracoval jako prezident Americké Golfové Asociace Greenkeeperů.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.