Rubriky:

Golf

Třiadvacet nových profesionálů

8. února 2009 11:59

Třiadvacet nových profesionálů včetně dvou hrajících bylo slavnostně přijato do domácí Profesionální golfové asociace. Ta má nyní 176 řádných členů

Do profesní organizace bylo oficiálně přijato 23 nových členů, včetně Marka Nového a Lukáše Tintěry, kteří rozšířili řídký seznam hrajících profesionálů. Jan Zedníček si naopak změnil statut na učícího profesionála.

Mezi profesionály například vstoupila Kateřina Mašínová, sestra úspěšné Zuzany, a bývalý kapitán amatérské reprezentace Mikuláš Ordnung. Mašínová bude působit v pražském Motole, Ordnung v Beroun Golf Resortu.

Petr Nitra, prezident PGAC, oficiálně představil nového marketingového partnera Czech Marketing Services, kalendář akcí na rok 2009 a také projekt tréninkového centra PGA ve Středních Čechách.

Výroční konference PGA Czech se v pražském hotelu Diplomat zúčastnili i Heinz Fehring, prezident PGA of Europe a Milan Veselý, prezident ČGF.

Kompletní seznam nově přijatých členů a další informace o novém projektu PGA ve Středních Čechách najdete příští týden na golfdigest.cz v rubrice Téma.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.