Rubriky:

Golf

Caddie opět v provozu

16. ledna 2010 13:34

Do práce u obhájce titulu Zacha Johnsona nastoupil tento týden při Sony Open opět jaho stálý caddie Damon Green. Ten měl minulý týden problémy při úvodním turnaji sezóny PGA Tour.

Greena postihly už v prvním kole SBS Championship kvůli dehydrataci potíže s krevním oběhem. Ačkoli se caddie snažil, musel opustit Johnsonův bag na 15. jamce druhého kola.

Dvě jamky tak Johnsonovi kedil budoucí zeť šéfa společnosti Aegon, jednoho z hráčových sponzorů, než se Green vrátil do práce na předposlední jamce.

O víkendu už Green odpočíval a Johnsonův bag nesl Rusty Uresti. Bratr profesionála Omara Urestiho byl na místě, jelikož jeho dcera chodí s Nickem Watneym.

Hřiště Plantation Course na Kapalua je velmi členité a má také dlouhé přechody. Nebylo stavěno na pěší golf, ale pro elektrické vozíky, které se ale na PGA Tour nepoužívají. Při tomto turnaji ale měli hráči a kedíci v tréninku výjimku. Při hře ovšem už museli zase chodit.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.