Rubriky:

Golf

Woods se synem Charliem se v Orlandu dělí o šesté místo

20. prosince 2020 10:25 - Orlando

Vítěz patnácti golfových majorů Tiger Woods se synem Charliem se v polovině turnaje dvojic v Orlandu dělí o šesté místo. V čele exhibiční soutěže PNC Championship pro dvacet profesionálních hráčů a jejich rodinných příslušníků je s výsledkem 14 pod par Matt Kuchar se synem Cameronem.

 

Phelan M. Ebenhack, ČTK/AP

Charlie Woods je v 11 letech nejmladším účastníkem v historii turnaje. S Tigerem, který akci absolvuje poprvé, tvoří nejvíce sledovaný pár.

"V první řadě jsem táta. Ale je tady soutěžní duch, takže chceme s Charliem vyhrát. A taky být spolu, konkurenceschopní a opírat se jeden o druhého. Občas to trefil neuvěřitelně," řekl Woods, jeden z nejúspěšnějších golfistů všech dob a vítěz 82 turnajů na PGA Tour.

Na Kuchara s Cameronem, který je o dva roky starší než Woodsův syn, ztrácejí čtyři rány. Z druhého místa půjdou do dnešního druhého a zároveň posledního kola Vijay Singh se synem Qassem, třetí je Greg Norman se stejnojmenným synem.

Turnaje se účastní s rodinným příslušníky jen golfisté, kteří vyhráli major nebo The Players Championship.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.