Rubriky:

Lyžařské maratony

Online registrace na hlavní závod Jizerské 50 zastaveny

1. prosince 2011 16:18

Více než měsíc před startem 45. Jizerské 50 ČSOB Pojišťovny uzavřeli organizátoři online přihlášky na hlavní závod na 50 kilometrů klasicky. Kapacita závodu je téměř vyprodána, ke koupi v síti sportovních obchodů Intersport je posledních několik desítek čísel.

 

Z celé kapacity na hlavní závod na 50 km klasicky je přiděleno 4 556 čísel ze 4 800 možných, na zbylá mají rezervaci další závodníci, kteří ještě startovné neuhradili. Část kapacity hlídají organizátoři pro elitní běžce. Uzavření online registrací na http://www.jiz50.cz pro další dva závody – O2 Bedřichovskou 30 volným stylem a Intersport Jizerskou 25 klasicky – očekávají pořadatelé příští týden.

„Je to pro nás příjemné překvapení, loni jsme končili s registracemi o čtrnáct dní později, a to měl závod nižší kapacitu,“ říká Marek Tesař z agentury Mather Activation, která je marketingovým partnerem akce. „Poslední možnost, jak ještě získat startovné na Jizerskou 50, je zajít si do některého z 34 obchodů Intersport v Česku. Nicméně nedoporučujeme čekat, protože jde jen o několik desítek čísel a věříme, že budou rychle pryč.“

Nadcházející 45. Jizerské 50 ČSOB Pojišťovny se uskuteční v termínu 6.-8. ledna 2012, na startu se představí rekordních 6 600 závodníků z 32 různých zemí. Vedle hlavního závodu na 50 km klasicky se pojede i závod na poloviční distanci, 30 kilometrů bruslením, dětská Mini Jizerská a firemní štafeta.

Tomáš Leixner

Zrušit


Časová osa: Lyžařské maratony

Filtr článků - Lyžařské maratony