Rubriky:

Lyže a snowboard

Letošní Snowjam 2012 se blíží

16. února 2012 14:02 - ŠPINDLERŮV MLÝN

Ani letos byste si neměli nechat ujít Quiksilver Snowjam. Vrcholný snowboardový závod zimní sezóny se pojede ve dnech 9. - 10. března ve Špindlerově Mlýně a soutěžit se bude v nové olympijské disciplíně slopestyle na unikátní trati, jejíž součástí bude U-rampa (halfpipe), zábradlí se schody a velký skok (Big Air). Závodu Světového poháru TTR se pravidelně účastní jak zahraniční profesionálové, tak i kompletní česká špička. Samozřejmě se objeví i Martin Černík, a to opět v tradiční dvojroli jezdce a spolupořadatele.

 

„Letos slavím svoji 20. snowboardovou sezónu a už se těším, jak si na Snowjamu zajezdím. Věřím, že šestý ročník bude zase super, sněhové podmínky jsou letos ve Špindlu naprosto dokonalé. Špičkový slopestylový závod přes den, večerní show Nutcase Best Trick, k tomu pořádná muzika a mejdan. Návštěvníci se rozhodně nudit nebudou!“ říká Martin.

Quiksilver Snowjam není jen o snowboardingu, ale i o kvalitním hudebním programu. Na venkovní stage si po loňském úspěchu zopakují svůj koncert Sunshine, kteří zahrají z nové desky Karmageddon, na afterparties nebudou chybět DJové Ladida, Bidlo, Bounce Bounce, Robot, Jorgos a Friky.

Aktuální informace sledujte na internetových stránkách.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard