Rubriky:

Míčové sporty

Bryant nechce Lakers opustit, majitel klubu mu slíbil posily

1. června 2007 11:25 - LOS ANGELES

Basketbalista Kobe Bryant změnil názor a podle agentury AP nehodlá Los Angeles Lakers opustit. Osmadvacetiletý hráč se prý rozmyslel poté, co se ve čtvrtek sešel s trenérem Philem Jacksonem a Jerrym Bussem, majitelem klubu, kterému v NBA pomohl ke třem titulům. Buss slíbil Bryantovi, že přivede do kádru posily, aby se neopakoval letošní neúspěch, kdy Lakers vypadli hned v prvním kole play-off.

"Nechci odejít. Tohle je můj tým a já ho mám rád. Zavolal jsem trenérovi a měli jsme velmi emotivní rozhovor," citovala agentura AP Bryanta. Nejlepší ligový střelec posledních dvou sezón má s klubem smlouvu až do roku 2011 v celkové hodnotě 136 miliónu dolarů. Po sezóně 2008/2009 však může kontrakt bez následků ukončit.

Vedle trenéra Jacksona přemlouval největší hvězdu týmu i majitel Jerry Buss. "Sešel jsem se s Kobem a řekl jsem mu, že z neúspěchu v sezóně jsem stejně naštvaný jako on," řekl Buss. "Slíbil jsem mu, že pro příští sezónu kolem něj vybudujeme vítězný tým," dodal.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.