Rubriky:

Míčové sporty

Plavec Marin čelí podezření, že zveřejnil nahé fotky Manaudouové

18. prosince 2007 12:34 - MILÁN

Italský plavec Luca Marin se brání nařčení, že se své bývalé přítelkyni Laure Manaudouové pomstil zveřejněním jejích nahých fotografií na internetu. Francouzská hvězda se s Marinem bouřlivě pohádala před svědky v neděli na mistrovství Evropy v krátkém bazénu v Debrecínu.

Podle agentury Reuters se Marin s Manaudouovou dostali do hádky v šatnách a Francouzka prý zahodila ve vzteku prsten, který od něj v době jejich nedávného vztahu dostala. Poté zaplavily internet fotografie převážně nahé Manaudouové, která nyní údajně chodí s francouzským plavcem Benjaminem Stasiulisem.

"Ty fotky jsem viděl. Vypadá to, že je to ona, ale je směšné myslet si, že jsem ty fotky dal na web já," bránil se nařčení v dnešním vydání Gazzetty dello Sport Marin, jenž v Debrecínu ztratil svůj evropský titul v polohovém závodě na 400 metrů po porážce s domácí hvězdou Lászlem Csehem.

Marin zároveň odmítl informace francouzských svědků, že na veřejnosti Manaudouovou urážel. "Jsou to výmysly. Jen jsem řekl, že udělala hodně ošklivou věc a že jsem rád, že už není moje přítelkyně," popsal incident se zahozeným prstenem.

Olympijská vítězka a trojnásobná mistryně Manaudouová, jež v Debrecínu získala dvě zlata, přitom ještě v květnu také kvůli Marinovi opustila svého dlouholetého francouzského trenéra a přestoupila do plaveckého klubu v Turíně. Tři měsíc nato byla ovšem z klubu Nuoto propuštěna kvůli špatnému přístupu k tréninku.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.