Basketbalisté Utahu smazali v sérii s Lakers dvouzápasovou ztrátu

LOS ANGELES

Basketbalisté Utahu vyhráli v sérii 2. kola play-off NBA s Los Angeles Lakers i druhý zápas na domácí palubovce. V neděli soupeři uštědřili teprve druhou porážku ve vyřazovacích bojích, když zvítězili 123:115 po prodloužení a v sérii vyrovnali na 2:2.

Také hráčům San Antonia se díky nedělní výhře podařilo v semifinále Západní konference smazat dvouzápasovou ztrátu. Úřadující šampioni NBA vyhráli druhý zápas před vlastními fanoušky 100:80 a v sérii s New Orleans srovnali na 2:2.

V dresu Spurs se do historie soutěže zapsal sedmatřicetiletý Robert Horry, který nastoupil ke svému 237. utkání v play-off a vyrovnal tak rekord soutěže legendárního Kareema Abdula-Jabbara.

Výsledky - 2. kolo play-off NBA:
Západní konference - 4. zápasy:
San Antonio - New Orleans 100:80 (stav série 2:2), Utah - LA Lakers 123:115 po prodloužení (stav série 2:2).