Rubriky:

Míčové sporty

Budějovičtí volejbalisté narazí v Lize mistrů i na obhájce titulu

26. června 2009 22:13 - VÍDEŇ

Volejbalisté Českých Budějovic se v základní skupině Ligy mistrů utkají s Olympiakosem Pireus, Dynamem Moskva a s obhájci prvenství z Trentina. Prostějovské volejbalistky čekají v téže soutěži žen zápasy s Dynamem Moskva, Fenerbahce Istanbul a Bielsko-Bialou. Rozhodlo o tom páteční losování ve Vídni.

 

Radek Petrášek, ČTK

Českobudějovický trenér Petr Brom si posteskl, že nepřízeň losu tentokrát překonala všechny tři jeho předchozí účasti v Lize mistrů. "Dynamo jsme zažili loni, Italové jsou absolutní špička, o Řecích se taky nemá ani cenu bavit. Člověk si nevybere, ale takhle je to ještě o něco povýšené, prostě růžové brýle dolů," řekl ČTK.

Také Prostějovští hovořili o velmi těžkém losu. "Z našeho pohledu je to nejhorší možná skupina," uvedl na serveru iDnes.cz šéf klubu Petr Chytil. "Na přípravu máme několik měsíců. Musíme formu naladit tak, aby vrcholila v době pohárových zápasů," doplnil trenér Miroslav Čada.

V rakouské metropoli se losoval také Pohár CEV, v němž muži Dukly Liberec narazí na Selver Tallinn a v případě postupu pravděpodobně na italské Cuneo.

Program Ligy mistrů začne 1. prosince, každý tým čeká šest zápasů. Muži hrají ve čtyřčlenných skupinách o dvě postupová místa do vyřazovací části, ženy o tři.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty