Basketbalisté Orlanda vyhráli v NBA už sedm zápasů za sebou

ORLANDO

Basketbalisté Orlanda porazili v NBA Chicago Bulls 111:82 a prodloužili sérii neporazitelnosti na sedm zápasů.

Basketbalistu Orlanda Vince Cartera (15) neubránili ani tři hráči Chicaga.

"Snažíme se hrát nejlepší basketbal, který umíme, a doufáme, že si formu udržíme až do play off," řekl po čtvrtečním utkání Vince Carter, který k vítězství přispěl 23 body. "Jedeme na krev, hrajeme dobře a s každým zápasem se zlepšujeme," dodal.

Hostující Bulls budou naopak chtít na výprask z Orlanda rychle zapomenout. Prohráli totiž šestý zápas za sebou a kvůli zranění navíc přišli o svého nejlepšího střelce i nahrávače Derricka Rosa. Hvězda Chicaga si poranila v první čtvrtině zápěstí a do utkání už nezasáhla.

Nedaří se ani hráčům Golden State, kteří podlehli 105:111 Portlandu a připsali si šestou porážku za sebou. Hosté sice prohrávali v poslední čtvrtině o 13 bodů, ale nepříznivé skóre i díky skvělému výkonu Brandona Roye, který dal v zápase 41 bodů. Portland si tak upevnil osmé místo v Západní konferenci.

Výsledky NBA:
Golden State - Portland 105:110, Orlando - Chicago 111:82, Washington - Atlanta 99:105.