Plážoví volejbalisté Beneš s Kubalou skončili v Moskvě devátí, opět podlehli Brazilcům

MOSKVA

Plážoví volejbalisté Petr Beneš s Přemyslem Kubalou skončili na turnaji Světového okruhu v Moskvě devátí. V druhém kole play off podlehli jedenáctým nasazeným Brazilcům Brunovi s Benjaminem 1:2. Stejní soupeři vyřadili českou dvojici před měsícem v úvodu play off na MS v Římě.

Ilustrační foto

Jejich sobotní vzájemný zápas měl takřka totožný průběh. V prvním setu prohráli Beneš s Kubalou 17:21, druhou sadu získali 21:19 a v tie-breaku podlehli po 55 minutách hry 10:15. Deváté místo, znamenající prémii 8000 dolarů a 320 bodů do žebříčku, obsadil zkušený český pár i na minulých dvou turnajích v Gstaadu a Stavangeru.

Navlas stejnou bilanci z posledních tří podniků mají Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou, pro které skončilo účinkování v Moskvě devátým místem už v pátek.