Most - Slavia 20:19Házenkářky Mostu zdolaly v interlize o gól Slavii

Házenkářky Mostu udolaly nejlépe útočící tým interligy Slavii Praha po dramatickém boji 20:19 a udržely domácí neporazitelnost. Jen o gól vyhrály i Michalovce, které se po vítězství 28:27 nad Porubou posunuly na třetí místo tabulky. První Most vede o dva body před Šaľou.

V duelu nejlépe bránícího a nejlépe útočícího týmu soutěže vyhrály první poločas Severočešky. Ve druhé půli ale potvrdila skvělou formu z mistrovství světa Knedlíková a mezi 37. a 50. minutou udržovala Slavii ve dvoubrankovém vedení. V závěru Mostu k výhře pomohla dvěma góly Růčková, jež byla se sedmi brankami nejlepší střelkyní zápasu.

Poruba v Michalovcích směřovala v první půli za vítězstvím a poločas vyhrála o čtyři góly. Slovenky ale po přestávce přitvrdily a těsný náskok v dramatickém závěru uhájily.