Rubriky:

Míčové sporty

Volejbalistkám SG Brno shořelo cestou na zápas auto

23. října 2014 22:48 - Brno

Volejbalistkám SG Brno kompletně shořel cestou na extraligový zápas ve Šternberku tranzit, nikomu z posádky se nic nestalo. Podle Deníku auto vzplálo znenadání přibližně 40 kilometrů od Brna. Z vybavení hráčkám zůstal jediný dres. Utkání 3. kola bylo odloženo a uskuteční se v náhradním termínu.

"Jeli jsme osobním autem a za námi tranzit. Ničeho jsme si nevšimli, až za horizontem jsme zjistili, že holky za námi nejedou. Když jsme jim zavolali, už byly z auta pryč," popsal incident asistent brněnského trenéra Zdeněk Sklenář.

Tranzit prý zničehonic přestal jet, rozsvítily se všechny kontrolky a vzňal se. "Než jsme se otočili a dojeli za nimi, nezbylo z auta vůbec nic, ani hliníková kola. Jen totální vrak. Ze sedaček zůstaly jen železné konstrukce," popsal. Hráčky si ve spěchu nestihly vzít nic, shořelo jim veškeré vybavení.

Brněnský tým je suverénně nejmladší v extralize, kádr tvoří převážně studentky Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka a juniorské reprezentantky. Požár hráčky sledovaly z bezpečné vzdálenosti.

Ze čtvrtečního programu se proto odehrála jen tři střetnutí. Mistrovský tým posledních šesti let Prostějov vyhrál v Ostravě 3:0, obhájce stříbra Olymp Praha porazil doma rovněž ve třech setech Olomouc a Frýdek-Místek si odvezl všechny tři body z Přerova.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty