Rubriky:

Míčové sporty

Bursa - Olomouc 3:0

Olomouc prohrála i v odvetě a ve Vyzývacím poháru skončila

17. prosince 2014 18:45 - Bursa

Také v odvetném zápase 3. kola Vyzývacího poháru volejbalistek prohrála Olomouc na palubovce Bursy 0:3 na sety a soutěž pro ni skončila. Turecký tým slavil ve středu postup do osmifinále po 67 minutách hry.

Hanačkám chyběla v zápase čerstvá posila Gabriela Tomášeková, která není na pohárové soupisce, a také americké libero Elysse Richardsonová.

"Že tady pravděpodobně neuspějeme, jsme po domácím utkání a vzhledem k síle obou celků a jistým komplikacím s naší sestavou očekávali. Přesto jsme ve dvou setech podali slušný a statečný výkon. Vyloženě nepovedený byl jen ten prostřední. Teď se musíme rychle otřepat, protože nás čekají důležité duely v domácích soutěžích," uvedl na klubovém webu trenér Jiří Teplý, jehož tým figuruje v extralize na čtvrtém místě.

Odvetný zápas 3. kola Vyzývacího poháru volejbalistek:
Bursa BBSK - UP Olomouc 3:0 (17, 10, 17)
Nejvíce bodů: Gülerová 10, Bozová 9, Milošová 8 - Kojdová a Holásková po 8, Rutarová 5. Rozhodčí: Erce (Šp.), Suciuová (Rum.). Čas: 67 min. Diváci: 500. První zápas 3:0, postoupila Bursa.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.