Rubriky:

Míčové sporty

Holtwicková, Semmlerová - Bonnerová, Hermannová 2:0

Bonnerová s Hermannovou na MS podlehly Němkám

29. června 2015 19:05 - Rotterdam

Beachvolejbalistky Martina Bonnerová a Barbora Hermannová na mistrovství světa zakončily skupinu porážkou s favorizovanými Němkami Katrin Holtwickovou a Ilkou Semmlerovou 12:21, 16:21. V "déčku" skončily české hráčky třetí a musejí čekat do úterka, zda jim po dohrání zbývajících skupin bude bilance stačit na postup do play off.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Nevím, jak hrají v ostatních skupinách, spočítané to nemáme. Soustředily jsme se na zápas, teď budeme doufat," řekla Hermannová Radiožurnálu. Z 12 skupin půjdou dále vždy dva týmy a dalších osm ze třetích pozic.

Bonnerová s Hermannovou zahájily šampionát v Rotterdamu nečekanou porážkou s venezuelskou dvojicí Olaya a Nori, v neděli si spravily náladu vítězstvím nad párem z Uruguaye Gómezová, Nietová. Dnes proti čtvrtému nasazenému páru a vítězkám dvou turnajů Světového okruhu však neměly moc šancí.

"Abychom takový tým porazily, tak bychom musely hrát výborně. A to jsme dneska nehrály. Nedařilo se nám ani zablokovat, ani čapnout v poli. Na servisu jsme tlačily, ale udělaly jsme moc chyb," řekla Bonnerová. Ve dvou setech zkazily Češky podání osmkrát.

Druhá česká dvojice Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou zakončí skupinu v úterý, zatím má na kontě dvě vítězství a jistou účast v play off.

Mistrovství světa v plážovém volejbalu v Nizozemsku:
Skupina D: Holtwicková, Semmlerová (Něm.) - Bonnerová, Hermannová (ČR) 2:0 (12, 16).
Olaya, Nori (Venez.) - Gómezová, Nietová (Urug.) 2:1 (-18, 20, 14).
1. Holtwicková, Semmlerová 3 3 0 6:0 6
2. Olaya, Nori 3 2 1 4:3 5
3. Bonnerová, Hermannová 3 1 2 2:4 4
4. Gómezová, Nietová 3 0 3 1:6 3
ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty