Volejbalisté Kladna prohráli i čtvrtý zápas v Lize mistrů

FRIEDRICHSHAFEN

Kladenským volejbalistům se nepodařilo vyhrát ani čtvrtý zápas v Lize mistrů. V německém Friedrichshafenu ve čtvrtek podlehli 0:3 po setech 19:25, 13:25 a 33:35. Domácí celek si ve skupině B připsal první vítězství a přeskočil Středočechy v tabulce.

Zatímco první i druhá sada se postupem času změnily v jednoznačnou záležitost semifinalisty minulého ročníku Ligy mistrů, třetí set se protáhl až na 37 minut a ve prospěch svěřenců trenéra Steliana Moculeska ho rozhodl až osmašedesátý míč. Kladnu chyběl v utkání s německým šampionem nahrávač Skladaný, blokař Pakosta hrál se zraněným loktem.

K dalšímu zápasu nastoupí Kladno opět proti Friedrichshafenu, v Nymburku přivítá německý celek 22. prosince.