Volejbalisté Brna porazili třetí Karlovarsko a dotáhli se na něj

Volejbalisté Brna vyhráli extraligový duel sousedů v tabulce nad Karlovarskem 3:2 a bodově se na soupeře dotáhli. Hostům zisk bodu za těsnou porážku stačil k udržení třetího místa.

Daniel Pfeffer z Karlovarska - ilustrační foto.

Brňané v domácí nejvyšší soutěži vyhráli třetí zápas z posledních čtyř. Do utkání vstoupili lépe, ale druhý i třetí set ztratili shodně 22:25. První domácí porážku v sezoně ale nepřipustili a výsledek otočili, tie break vyhráli 15:10.

I druhý pondělní zápas 9. kola rozhodl až pátý set. V duelu týmů ze spodku tabulky Příbram zvítězila doma 3:2 nad Kladnem. Hosté byli ve čtvrtém setu blízko ukončení série čtyř porážek, ale prohráli dramatickou koncovku 29:31. Pak už získali jen osm bodů a zůstali v tabulce desátí, Příbram má teď o dva body víc.