Florbal

Florbalisté Mladá Boleslavi vedou superligu už o tři body

21. prosince 2018 14:04 - Praha
(Aktualizováno: 21. prosince 2018 20:55)

Florbalisté mistrovské Mladé Boleslavi vyhráli v 17. kole superligy v Praze nad FbŠ Bohemians 12:6 a vedou tabulku o tři body před Spartou. Šesti body za tři branky a stejný počet asistencí se v dresu vítězů zaskvěl útočník Jan Natov.

Czech Open

Dopolední duel v hale Sparty na Podvinném mlýně věnovaný základním a středním školám navštívilo 525 diváků. Mladá Boleslav vykročila za výhrou rázně už v první třetině, kterou vyhrála 4:0.

"Dnešní utkání rozhodlo to, jak jsme se dokázali dobře připravit na vstup do zápasu. Celá první třetina byla jen v naší režii a pak jsme mírným polevením v koncentraci dovolili Bohemce nastřílet hodně branek. Nicméně výsledek i vývoj jsme měli celou dobu pod kontrolou," řekl trenér Mladé Boleslavi Jan Pazdera webu Českého florbalu.

Tipsport superliga florbalistů - 17. kolo:
FbŠ Bohemians - Mladá Boleslav 6:12 (0:4, 2:4, 4:4)
Branky: 22. P. Šebek, 26. Zezulka, 44. Kolstrunk, 45. V. Kopecký, 54. Forman, 60. Juha - 13., 23. a 36. Natov, 23. a 25. Gruber, 6. a 45. Curney, 52. a 60. J. Bína, 2. Tokoš, 12. vlastní P. Šebek, 51. Zakonov.
Sokol Pardubice - FBC Liberec 8:9 v prodl. (0:1, 5:2, 3:5 - 0:1)
Branky: 30., 38., 51. a 52. Zozulák, 23. Kourek, 33. Teichman, 37. Šmíd, 59. P. Petr - 11. a 59. Valeš, 34. a 61. P. Ferdan, 37. a 43. Balatka, 44. J. Kopecký, 45. T. Marek, 47. Salát.
1. Mladá Boleslav 17 13 2 0 2 138:64 43
2. Sparta Praha 17 13 0 1 3 94:68 40
3. 1. SC Vítkovice 16 11 1 2 2 103:65 37
4. Chodov 16 12 0 0 4 118:68 36
5. FBC Liberec 17 9 2 1 5 106:97 32
6. Tatran Střešovice 17 8 2 1 6 101:84 29
7. FBC Ostrava 16 5 2 1 8 88:87 20
8. FbŠ Bohemians 17 5 0 4 8 89:95 19