České florbalistky prohrály na EFT v Helsinkách se Švédskem

4. listopadu 2011 14:51 - HELSINKY

České florbalistky prohrály v úvodním utkání na Euro Floorball Tour v Helsinkách se Švédskem 0:3, ale získaly bonusový bod za výhru v dodatečných nájezdech 1:0. Všechny branky v zápase padly ve druhé třetině, dvakrát se za úřadující mistryně světa trefila Amanda Larssonová. V rozstřelu se prosadila jako jediná Hana Lacková.

 

www.wfc2008.cz

Český tým odolával favoritkám až do 24. minuty, kdy gólmanku Christianovou překonala poprvé Larssonová. Útočnice Mory se prosadila znovu za 115 vteřin. Pak svěřenkyně trenérek Karolíny Šatalíkové a Markéty Šteglové přečkaly oslabení při vyloučení Macurové, ale v 37. minutě upravila na 3:0 Erikssonová.

V závěrečném dějství se stav nezměnil ani při jedné přesilovce českého výběru a dalších početních výhodách Švédek na konci. V rozstřelu nepřekonaly Christianovou kanonýrka Lindströmová, Scheerová ani Dahlinová, na druhé straně na Petterssonovou nevyzrály Adéla Bočanová a Kotíková, úspěšná byla Lacková.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..