Rubriky:

Ostatní

Tým Madrid in Motion vyhrál semifinále parkuru v Praze

14. prosince 2018 22:53 - Praha

V semifinále Super Cupu družstev parkurové soutěže Prague PlayOffs byl nejlepší tým Madrid in Motion. Jako jediný skončil po třech jezdcích bez jediné penalizace a v neděli uzavře program finálového kola. V semifinále vypadly dva ze čtyř týmů, které díky umístění v dlouhodobé části seriálu nemusely absolvovat čtvrteční čtvrtfinále.

 

Roman Vondrouš, ČTK

Tým z Madridu nastupoval v semifinále jako pátý a nepatřil do nejužšího okruhu favoritů. Nizozemci Marc Houtzager a Maikel van der Vleuten i Španěl Eduardo Alvarez ale zajeli parkur v pražské O2 areně čistě a usadili se v čele.

Nikdo už je nepředstihl. Zklamáním skončil závod pro třetí nejlepší tým sezony Miami Celtics, kteří nasbírali 12 trestných bodů a nevešli se do postupové šestice. Dvě chyby udělala Jessica Springsteenová, dcera hudebníka Bruce Springsteena. Kvůli horšímu času vypadl i nejníže postavený tým z předkvalifikované čtveřice Rome Gladiators.

Osm trestných bodů stejně jako Římané nasbírali i favorizovaní London Knights, kteří v sezoně vyhráli pět závodů. Těm ale čas na účast ve finále stačil, i když šetřili svou jedničku Bena Mahera. Toho v sobotu čeká boj o individuální trofej.

Domácí tým Prague Lions s českými jezdci Annou Kellnerovou a Alešem Opatrným vypadl ve čtvrtfinále.

Parkurová soutěž Global Champions Prague PlayOffs, Super Cup družstev:
Semifinále:
1. Madrid in Motion 0 trestných bodů (čas 219,23 sekundy)
2. Scandinavian Vikings 4 (213,25)
3. Paris Panthers 4 (218,07)
4. Valkenswaard United 8 (208,19)
5. London Knights 8 (212,15)
6. Montreal Diamonds 8 (213,95)
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.