Rubriky:

Tenis

Serena Williamsová si nejvíce cení vítězství nad Roddickem

23. ledna 2009 11:09 - MELBOURNE

Tenistka Serena Williamsová sice nasbírala během své kariéry devět grandslamových titulů, když však měla vybrat, jakého vítězství si nejvíce cení, nezvolila ani jeden z těchto úspěchů. Na tiskové konferenci v Melbourne označila za svůj největší triumf výhru nad Andym Roddickem z doby, když jí bylo jedenáct let.

"Trochu se hádáme o skóre. Já říkám, že to bylo 6:1, on tvrdí, že 6:4. Vždycky říkal, že je připravený na odvetu, ale to není potřeba," vyprávěla druhá hráčka světového žebříčku s úsměvem a vůbec jí nevadilo, že ji bude Roddick "za vyzrazení tajemství nenávidět".

Mladší ze sester Williamsových prý o jedenáct měsíců mladšího krajana porazila při tréninku na Floridě. Stáří výhry v souboji pohlaví podle ní ale vůbec nic neubírá na její ceně. "Nepřímo jsem tak vlastně porazila spoustu lidí na mužském okruhu. Nepřímo mám vlastně na svém kontě výhry nad Federerem a Nadalem. To je vzrušující," vypočítala některé cenné skalpy svého krajana z okruhu ATP.

Ve vážnějším tónu pak mezi významná vítězství své kariéry nominovala duely se svou sestrou Venus, včetně šesti vzájemných zápasů v grandslamových finále.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..