Rubriky:

Tenis

VIDEO: Llodra neubrzdil pád a srazil na Wimbledonu sběračku míčků

25. června 2009 20:04 - LONDÝN

Dvě britské sběračky míčků se staly na chvilku hvězdami Wimbledonu. A mohla za to kolize francouzského tenisty Michaela Llodry ve středečním utkání s Němcem Tommym Haasem. Výrazně horší situaci si prožila Erin Lorencinová. Právě do ní francouzský tenista "naboural", když na kluzké trávě nestačil dobrzdit sprint k síti po zkráceném míči.

 

ČTK/AP

Sám Lodra následně zápas s německým soupeřem Haasem kvůli zranění v prvním setu vzdal.

Patnáctiletá dívka si z nečekané srážky odnesla modřinu za uchem. "Nic si nepamatuji. Byla jsem úplně v šoku," popisovala. Její trápení viděli kamarádi v televizi a všichni jí hned psali textové zprávy. "Byla jsem v rozpacích a můj malý brácha se tomu smál."

Mnohem více pozornosti a patnáct minut ve světle ramp si užila její kolegyně Chloe Chambersová. Němec Haas ji po předčasně ukončeném zápase vyzval, aby si vzala raketu a spolu si chvilku zahráli na jedničce před deseti tisíci diváky.

"Jsem v sedmém nebi. Bylo to neuvěřitelné. Teď mi píší známí a kamarádi z celého světa," zářila školačka, když odpovídala novinářům na dotazy. "I moje máma říkala, že mě viděla v televizi."

Tenis hraje Chambersová od tří let, ale zatím se za tenistku nepovažuje. Jejím vzorem je Američanka Venus Williamsová a na otázku, koho obdivuje mezi muži, s chichotem odvětila: "Musím říci, že Tommy Haas. Plácli jsme si spolu, takže je dobrej." S nadsázkou i radila, co by měl Němec zlepšit. "Asi forehand a přidat víc topspinu."

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..