Rubriky:

Tenis

Hingisová vypadla v britské StarDance hned v prvním kole

21. září 2009 07:13 - LONDÝN

Bývalá skvělá tenistka Martina Hingisová nenadchla Brity svým tanečním uměním a televizní soutěž celebrit, obdobu české StarDance...když hvězdy tančí, opustila v sobotu už po prvním dílu. Vítězka pěti grandslamových turnajů byla první osobností, která z pořadu BBC Strictly Come Dancing vypadla.

Devětadvacetiletá Švýcarka s česko-slovenskými kořeny skončila v úvodním večeru na jednom z posledních dvou míst, kam ji odsoudily body poroty a také telefonické hodnocení diváků. V následném souboji o udržení v soutěži pak bývalá přítelkyně Radka Štěpánka podlehla někdejšímu policistovi a současné televizní hvězdě Ravu Wildingovi.

"Byla to skvělá zkušenost, moc jsem se naučila. Asi bych se ale měla vrátit do Londýna na pár dalších lekcí," uvedla Hingisová, která tak napodobila kajakářku Štěpánku Hilgertovou, která se s českou StarDance také loučila hned v prvním kole.

Po odchodu Hingisové, která ukončila kariéru v roce 2007 po pozitivním testu na kokain, zůstali v soutěži ze světa sportu ještě překážkový žokej Richard Dunwoody, bývalý profesionální mistr světa v boxu Joe Calzaghe, britská olympijská reprezentantka ve skoku do dálky Jade Johnsonová a někdejší hráč kriketu Phil Tufnell.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..