Rubriky:

Tenis

Bizarní nehoda. Tenista si zavazoval tkaničku a propadl stolem

29. září 2009 10:21 - BANGKOK

Kuriózně ukončil sezónu americký tenista Sam Querrey. Po tréninku v thajském Bangkoku, dějišti jednoho z turnajů ATP, si v šatně sedl na skleněný stůl. Ten však jeho váhu nevydržel, jednadvacetiletý Američan jím propadl a střepy mu rozřízly předloktí.

Tenisový nešika si tak už letos nezahraje. „Jenom si chtěl zavázat tkaničky, stůl však praskl,“ citoval list Los Angeles Times hráčova manažera Johna Tobiase. Pětadvacátý tenista světového žebříčku se pak v nemocnici podrobil operaci. Měl štěstí v neštěstí, neboť střep nepoškodil žádné šlachy. „Bude v pořádku, ale sezóna pro něj nejspíš skončila,“ dodal Tobias.

Samotný hráč si mohl nad svou eskapádou jen ukroutit hlavu. Kvůli němu bude nejméně čtyři týdny mimo hru a zmešká tak zbytek letošních turnajů. „Nejhorší den v životě,“ uvedl lakonicky na svém profilu na sociální síti Twitter.

Třetího nasazeného nahradí v pavouku turnaje v Bangkoku jeho krajan Donald Young. Ve čtyřhře, kde se měl představit s dalším Američanem Johnem Isnerem, se představí pár Thomaz Bellucci a Marcos Daniel.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..