Rubriky:

Tenis

Grafová porodila dceru Jaz

6. října 2003 18:55 - LAS VEGAS

Slavný tenisový pár Steffi Grafová a Andre Agassi oznámil světu, že se mu narodilo druhé dítě. Čtyřiatřicetiletá bývalá světová jednička už v pátek na soukromé klinice Valley Hospital Centre v Las Vegas přivedla za přítomnosti manžela na svět holčičku, sestra dvouletého Jadena Gila dostala jméno Jaz.

 

ČTK

Přestože termín porodu byl původně plánován až na začátek listopadu, matka i dcera jsou v pořádku a odpočívají doma v luxusní rezidenci ležící ve čtvrti Spain Hill Estate. List Las Vegas Review uvedl, že děťátko přišlo na svět neplánovaně brzo stejně jako jeho bratříček a připomněl, že znovu šlo o rizikové těhotenství.

Už před prvním porodem musela Grafová prožít strávit poslední týdny v posteli a nyní tomu nebylo jinak. Lékaři jí znovu nařídili absolutní klid a denně o ni pečovala tchyně Betty i tým ošetřovatelek.

Třiatřicetiletý Agassi již minulý týden zrušil veškeré tenisové aktivity a opustil Evropu, aby mohl být za oceánem osobně přítomen narození druhého potomka a při koncertu své nadace, na němž vystoupili mj. Elton John či Billy Joel, se pyšně pochlubil, že očekávané dítě je už na světě.

Lásku zrodil francouzský triumf

Láska mezi hvězdami tenisového světa se zrodila před čtyřmi lety, kdy oba triumfovali na French Open. Grafová, která získala 22 titulů na grandslamových turnajích, pak na konci roku 1999 ukončila kariéru a začala Agassiho doprovázet na tenisová kolbiště. turnajích. V říjnu před dvěma lety se vzali a pár dní po svatbě se jim narodil Jaden Gil.

Před letošním French Open se mluvilo o tom, že manželé si spolu zahrají smíšenou čtyřhru, oznámení o druhém těhotenství partnerky to však odložilo. Grafová bude příští rok uvedena do Síně tenisové slávy, Agassi už při zářijovém US Open čelil otázce, jak zvládne cestování po turnajích s ženou a dvěma dětmi. "Nevím. Víte to někdo? Já ne..." smál se tehdy a potom vážněji odpověděl: "Mohl bych jen odhadovat, jak nám to bude fungovat, ale byl bych rád, kdyby to ještě nějaký čas šlo jako dosud."

Martin Kézr, DPA

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..