Rubriky:

Tenis

VIDEO: Kvitová a Šafářová hvězdami kampaně WTA. Elegantní tenistky odhalují své příběhy

20. května 2011 11:43 - PRAHA

Vlající závoje, elegantní šaty, make-up a barevná záře refletorů... V takovém aranžmá představuje hvězdy světového dámského tenisu kampaň profesionálního tenisového okruhu WTA nazvaná Strong is Beautiful, neboli Silná je krásná. Kampaň představuje 38 současných a budoucích hvězd světového ženského tenisu, mezi které WTA zařadila i české reprezentantky Petru Kvitovou a Lucii Šafářou.

 

WTA

Kampaň, která míří napříč tištěnými a audiovizuálními médii, má podle WTA vybudovat hlubší vztah s fanoušky po celém světě. Zdůrazňuje zdatnost i půvab tenistek a zaměřuje se i na osobní příběhy hráček. Autorem fotek a videí je známý fotograf a filmař z Los Angeles Dewey Nicks.

„Chceme vyvinout bližší vztahy s našimi fanoušky a přitáhnout novou generaci příznivců ženského tenisu. Kampaň Strong and Beautiful je jednou z cest, jak toho dosáhnout,“ uvedla prezidentka WTA Stacey Allasterová.

Petra Kvitová v kampani WTA Strong is beautiful.Petra Kvitová v kampani WTA Strong is beautiful.foto: WTA

Jí přitakává i světová jednička Caroline Wozniacká. „Dostat se na vrchol v tak konkurenčním sportu, jakým je tenis, to musí do sebe zapadnout řada elementů jako síla charakteru, disciplína a vůle. To vše definuje, kdo jsme jako lidé a jako sportovci. Podle mě kampaň zachycuje vnitřní sílu hráček velmi hezkým způsobem,“ uvedla dánská teniska.

Caroline Wozniacká v kampani WTA Strong is beautiful.Caroline Wozniacká v kampani WTA Strong is beautiful.foto: WTA

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..