Rubriky:

Tenis

Něco je špatně, odvětila maminka Jankovičové. Právě jim došel benzín

19. srpna 2011 12:22 - PRAHA

Auto bez paliva v nádrži nejezdí, své o tom ví i tenistka Jelena Jankovičová, která si horkou chvilku prožila před tréninkem na turnaji v Cincinnati. „Jeli jsme s trenérem, mámou a najednou se auto úplně zastavilo,“ řekla pro tennis.com jedna z nejlepších hráček na okruhu WTA.

 

Kathy Willens, ČTK/AP

„Pak maminka povídá - hm, auto nefunguje. Proč myslíš, že nefunguje? ptala jsem se.  Něco je špatně,“ vysvětlovala po nečekaném adrenalinu novinářům šestadvacetiletá Jankovičová.

„Podívali jsme se na nádrž, tam byla nula. Ach můj Bože! Měla jsem na trénink dvacet minut,“ pokračovala bývalá tenisová jednička.

„Naštěstí čerpací stanice byla jen asi dvě minuty chůze, tak jsme tam s trenérem běželi. Koupili benzín a celou situaci řešili v odstavném pruhu, jeden galon stačil. Jen jsme trochu nevěděli, jak nádrž otevřít, protože tohle se mi nikdy nestalo,“ popisovala peripetie Jankovičová.

„Poblíž se ukázali i někteří hráči. Ptali se, co tam dělám. Bylo to legrační. Není nad to takto začít den,“ ukončila Jankovičová svůj úsměvný příběh s tím, že v případě potřeby by v nouzi bližnímu pomohla. „Je to lidské, zastavila bych."

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..