Rubriky:

Tenis

Kvitová už po střevní viróze lehce trénovala

14. března 2012 16:38 - Indian Wells

Tenistka Petra Kvitová je znovu fit po střevní viróze, která trápila hráče a hráčky na turnaji v Indian Wells. Wimbledonská vítězka kvůli nákaze odstoupila v pondělí ze čtyřhry, ale dnes už lehce trénovala.

 

Mark J. Terrill, ČTK/AP

"Už je mi líp. Byla jsem si volně zatrénovat a věřím, že se na Miami stihnu dobře připravit," citoval Kvitovou Karel Tejkal, mluvčí České sportovní. Kvitová má na regeneraci a trénink relativně dost času. V Miami bude opět nasazena přímo do druhého kola, k zápasu tak nastoupí nejdříve příští čtvrtek nebo pátek.

Dvaadvacetiletá Kvitová spojila v Indian Wells síly ve čtyřhře se světovou jedničkou Viktorií Azarenkovou z Běloruska a v prvním kole zvítězily, ale ke druhému už nenastoupily, protože se Kvitová kvůli viróze necítila dobře. Ve dvouhře světová trojka Kvitová prohrála ve třetím kole s americkou nadějí Christinou McHaleovou.

Zdravotní komplikace postihlo v Americe několik tenistů. Horečky, zvracení a průjmy vyřadily ze hry třeba Italku Francesku Schiavoneovou, světovou devítku Věru Zvonarevovou z Ruska, Slovenku Magdalenu Rybárikovou či Rakušana Jürgena Melzera.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..