Rubriky:

Tenis

Tomic se zastal otce, kterého chtěl nechat vykázat z hlediště

3. dubna 2012 12:06 - Brisbane

Australský tenista Bernard Tomic se zastal svého otce a zároveň trenéra, kterého chtěl nechat během turnaje v Miami vykázat z hlediště. Minulý týden při utkání se Španělem Davidem Ferrerem žádal rozhodčího, ať zařídí, aby otec ochozy opustil. Vadily mu hlasité výtky a grimasy po každé chybě.

 

ČTK

"Je otravný. Vím, že je to můj táta, ale vytáčí mě. Chtěl bych, aby odešel, je to možné?" ptal se devatenáctiletý tenista hlavního sudího. Ten mu odvětil, aby mu to řekl sám. "To on neudělá," namítl Tomic. Rozhodčí udělil jeho otci varování, načež mladý Australan poděkoval a nezvyklý rozhovor uzavřel.

Během příprav na daviscupový zápas proti Korejcům v Brisbane Tomic popřel, že by s otcem měl spor a postavil se za něj. "Nechápu, jak se z toho mohla stát taková aféra. Média to nafoukla," zlobil se talentovaný hráč s chorvatskými kořeny narozený v Německu. "Otec je pro mě tím nejlepším trenérem a vždycky to tak bylo," uvedl 36. tenista světového žebříčku.

Příště se prý zachová jinak. "Nebyl to žádný velký problém. Vztahy rodičů s dětmi jsou vždycky trochu složitější, ale není pochyb o tom, že pro mě chce to nejlepší. To on mě dostal tam, kde jsem," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..