Rubriky:

Tenis

VIDEO: Mini, otevři oči! Daviscupoví šampióni se před dovolenou ještě fotili s trofejí

19. listopadu 2012 16:40 - Praha

Někdo si šel na dvě hodinky dřímnout, někdo jel nonstop. Daviscupoví šampióni se v pondělí dopoledne ještě jednou sešli, aby se v romantickém prostředí u pražského Karlova mostu společně vyfotili s trofejí, na kterou český tenis čekal 32 let.

ČTK

Bylo znát, že oslavy triumfu byly výživné, ačkoli netrvaly zase nějak rekordně dlouho. „Až po večeři a oficialitách jsme se dostali někam ven. To už bylo kolem druhé. Ale zvládli jsme to dost dobře," líčil Tomáš Berdych, který si před focením odskočil na pár hodin do postele.

"Zpívalo se a tančilo, ale pak jsem odpadl"

„Byl jsem hrozně unavený a ještě nějakou dobu asi ten dluh budu dospávat," tvrdila česká jednička po akci v pražském Tretter's Baru. „Zpívalo se, tančilo. Ale pak už jsem toho měl taky plný kecky," připustil Radek Štěpánek.

Kdo byl tahounem oslav, bylo ovšem patrné na první pohled. „Mini, otevři oči," dobírali si spoluhráči Iva Mináře, ze kterého moc smysluplných vět nevypáčil při krátkém rozhovoru ani pražský primátor Bohuslav Svoboda. „Já ale taky nespal ani minutu," přiznal se bez mučení kapitán Jaroslav Navrátil. „Nejkrásnější bylo, když přišli v pět ráno Španělé a uznali, že jsme tenhle víkend byli lepší. Příští ročník nám to prý ale zase nedarují," řekl Navrátil.

Mise tak byla dokončena a její aktéry teď čeká zasloužená dovolená. „Ve čtyři letím, pochopitelně do tepla, abych se dal trochu do kupy. Vracím se až začátkem prosince," tvrdil Berdych. „Jsme vysátí jak citróni. Potřebuju si pěkně v teple vyhřát klouby, vypálit odřeniny, odpočinout a odpojit se od světa," vypočítával Štěpánek.

Marek Burkert, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..