Rubriky:

Tenis

Čtyři zápasy a dost! Angažmá Novotné v roli trenérky tenistky Bartoliové mělo jepičí život

22. března 2013 12:38 - Miami

Pouhé čtyři zápasy. Jen tak dlouho trvalo angažmá Jany Novotné v roli trenérky tenistky Marion Bartoliové. Francouzská hráčka po druhém kole turnaje v Miami oznámila, že s wimbledonskou vítězkou z roku 1998 už nespolupracuje.

 

Profimedia.cz

Pod vedením Novotné vyhrála Bartoliová v Indian Wells dvě utkání a prohrála s Italkou Sarou Erraniovou. V Miami vzdala duel s Němkou Andreou Petkovicovou. Obě se dohodly na spolupráci víceméně intuitivně na turnaji v Dubaji, kde si spolu zatrénovaly.

Spolu s Novotnou se Bartolivá rozloučila i s Polkou Iwonou Kuczynskou, která měla na starosti trénink a techniku. "Snažily se mě učit věci, které mi neseděly," řekla jedenáctá hráčka světa deníku L'Equipe. "Sešly se špatné věci ve špatnou dobu. Jednalo se o zkušební období a musím se rychle rozhodnout," uvedla Bartoliová.

Do Miami přiletěl za Bartoliovou její otec Walter, s kterým ukončila spolupráci letos v únoru. Tři dny se snažil dceru podpořit. Návrat pod jeho trenérskou taktovku ale hráčka neplánuje. "Nemám ve zvyku se vracet, snažím se dívat do budoucna." řekla tenistka.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..