Rubriky:

Tenis

Kvitovou dopraví na Fed Cup soukromé letadlo, trenérovi cestou zmizely rakety

15. dubna 2013 16:48 - Palermo

České tenistky mají za sebou první tréninky v soukromém klubu v Palermu, kde je o víkendu čeká semifinále Fed Cupu proti domácí Itálii. Antukový kurt si v pondělí pod dohledem kapitána Petra Pály vyzkoušela čtveřice Klára Zakopalová, Lucie Šafářová, Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková. Jednička týmu Petra Kvitová, která v neděli hrála finále turnaje v Katovicích, přiletí večer soukromým letadlem.

 

Facebook

"Hrály jsme najednou na dvou kurtech. Vypadá to pěkně, ještě se dostavují tribuny. Antuka je docela tvrdá a docela rychlá, ale ještě se s tím dá během týdne hodně udělat, takže uvidíme, jak to bude o víkendu," řekl Pála na facebooku týmu.

Tenistky pro fanoušky na sociálních sítích předvedly dokonalou souhru. Zakopalová, Šafářová, Hradecká a Hlaváčková si nacvičily pozdrav a společně odrecitovaly: "Dneska je tady pěkně, líbí se nám tady. Ahoj!"

Malé komplikace řeší jen část realizačního týmu. Některým členům dosud nedorazila zavazadla. "Trenér David Kunst si musel na trénink půjčit raketu," řekl mluvčí tenistek Karel Tejkal. Hráčkám se tyto potíže vyhnuly, jelikož na rozdíl od zbytku výpravy neletěly přes Řím, ale na Sicílii se dopravily přes Stuttgart.

Vítězky posledních dvou ročníků bydlí ve vile s výhledem na moře a pochvalují si ubytování i slunečné počasí. Kolem 22:00 by se měla k týmu připojit i jednička Kvitová, kterou z Polska dopraví do Palerma soukromé letadlo.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..