Rubriky:

Tenis

VIDEO: Venus Williamsová pobavila diváky. V přestávce čtyřhry vystřihla na kurtu taneček

6. srpna 2013 19:22 - Toronto

Američanka Venus Williamsová se po třech měsících znovu objevila na tenisovém dvorci a hned se stala středem pozornosti. Sedminásobná grandslamová šampiónka nastoupila v exhibiční čtyřhře v Torontu v rámci Rogers Cupu po boku své mladší sestry Sereny a prokázala, že je velkou šoumenkou. V přestávce mezi gemy potěšila zaplněné ochozy povedeným tanečkem přímo na kurtu.

Bývalá světová jednička se z turnajového kolotoče na nějaký čas vytratila. V prvním kole letošního Roland Garros podlehla Polce Urszule Radwaňské 1:2 na sety. Další turnaje včetně Wimbledonu, kde v minulosti pětkrát triumfovala, pak kvůli potížím se zády vynechala.

Nyní už je fit a v Torontu připravená na comeback. Její návrat provází napjatá očekávání. Olympijská vítězka ze Sydney se na úvod dvouhry střetne v úterý s Kirsten Flipkensovou z Belgie. Ještě před vstupním zápasem okusila kurt v Rexall Centre v exhibiční čtyřhře, když se Serenou nastoupila proti kanadsko-americké dvojici Eugenie Bouchardová - Monica Selešová. Ve zkráceném duelu zvítězily Američanky 8:5, výsledek ale nebyl až tak podstatný.

Venus už na období, kdy se svojí sestrou Serenou dominovala ženskému tenisu, jen vzpomíná. Stále je však kvalitní hráčkou a tenisovou radost rozdává plnými doušky. Umí se postarat o dobrou zábavu, o čemž všechny přítomné v hale opět přesvědčila.

V jedné z přestávek předvedla taneční vystoupení společně s populárním Kanaďanem Andym Rimerem, který je znám pod přezdívkou Spandy Andy. Oběma to "na parketu" opravdu šlo a po skončení příjemné kulturní vložky si vysloužili vřelé ovace publika.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..