Rubriky:

Tenis

OBRAZEM: Berdych a spol. dřou v Bělehradu. Proti Srbům je motivují vzkazy od fanoušků

14. listopadu 2013 07:55 - Bělehrad

Už v pátek odstartují úvodní dvouhry finále letošního ročníku Davisova poháru. A český tým bude o nadcházejícím víkendu obhajovat salátovou mísu! V Bělehradu české tenisty rozhodně nečeká procházka růžovým sadem - v cestě stojí jednak světová dvojka Novak Djokovič, ale také téměř dvacet tisíc horkokrevných domácích fanoušků. Svěřenci dočasného kapitána Vladimíra Šafaříka proto nelení a věnují se tvrdému tréninku.

 

Česká sportovní / Pavel Lebeda

Tvrdý povrch si v Bělehradu postupně vyzkoušeli už všichni tenisté a jsou s ním poměrně spokojeni. „Povrch je docela dobrej, hrajeme na tom rádi skoro všechny domácí zápasy. Do pátku si musíme co nejvíce zvyknout a jít do toho," řekl Radek Štěpánek. „Chceme tu urvat tři body, to je náš jediný cíl," dodal.

Českým hráčům dělají v Srbsku společnost i vzkazy od fanoušků. Ty byly vylepeny na dveřích kabiny zevnitř, aby je hráči viděli, když jdou na kurt.

Sami hráči už vědí, kdo z nich půjde v pátek do akce. O tom, zda Tomáše Berdycha v úvodní den bitvy se Srby doplní Radek Štěpánek, nebo Lukáš Rosol, však Češi až do losování hodlají pomlčet.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..