Rubriky:

Tenis

Navrátilová slavila s Polkou triumf nad Kvitovou. Radwaňské gratuloval i fotbalový stadión

2. listopadu 2015 16:15 - Singapur

Nečekaný triumf na tenisovém Turnaji mistryň Agnieszky Radwaňské znamená nejen životní výsledek pro samotnou tenistku, ale velký svátek pro celé Polsko, které není na tenisové úspěchy příliš zvyklé.

 

Twitter

S gratulací k finálovému vítězství nad českou tenistkou Petrou Kvitovou přispěchal mimo jiné polský prezident Andrzej Duda. „Poděkování a srdečná gratulace Agnieszce Radwaňské! Dokázala to!" napsal prezident na twitteru.

„Skvělá práce. Jsem pyšná na tvůj boj o účast v Singapuru a vítězství na turnaji," vzkázala zase bývalá světová jednička a dvanáctinásobná grandslamová vítězka ve dvouhře Billy Jean Kingová, jejíž jméno nese trofej pro vítězku Masters.

S menší trofejí se musela spokojit poražená finalistka Petra Kvitová. „Není to zrovna pohár, který jsem chtěla, ale i tak tuhle trofej miluju. Velká gratulace pro Agu a velký dík mým skvělým fanouškům za podporu v tomto bláznivém roce," uvedla česká tenistka na svém facebookovém profilu.

Její výkon ocenila i legendární Martina Navrátilová, která ale tentokrát oslavovala s týmem Radwaňské, s níž v dubnu ukončila zhruba půlroční trenérskou spolupráci.

„Pomáhala jsem týmu Agnieszky Radwaňské dnes večer s oslavami. Dobrá práce i od Petry Kvitové, ale gratuluji především Agnieszce k největší výhře kariéry," napsala na twitteru Navrátilová.

K vítězství popřáli tenistce z Krakova i ve Varšavě, kde svítil na fotbalovém Národním stadiónu slogan „Brawo Aga".

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..