Rubriky:

Tenis

Česká tenisová jednička Kvitová se bude vdávat

17. prosince 2015 08:29 - Praha

Česká tenisová královna Petra Kvitová se bude vdávat. O ruku ji požádal přítel, hokejista Radek Meidl. A dvojnásobná wimbledonská vítězka řekla „ano“. Sportovní pár o plánovaném sňatku promluvil v Magazínu Dnes.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Věděla jsem, že se něco chystá. Radkovi překvapení moc nejdou. Vždycky je z něčeho tak nadšený, že to na něm hned poznám. Odpověď byla samozřejmě kladná. Ano!" prozradila tenistka z Fulneku.

Termín svatby prý ale zatím určený nemají. „Příští rok to nebude, nemusíme to mít úplně do roka a do dne," neměla jasno pětadvacetiletá tenistka. Každopádně se svěřila s tím, že se svým snoubencem přemýšlejí o rodině a že by rádi žili v České republice.

Radek Meidl se odhodlal k životnímu kroku v době, kdy se Petra Kvitová chystala na finále Fed Cupu. „Zase by mi někam odjela. Tak jsem přijel domů po zápase, Petra byla ve sprše, už v pyžamu. Než vyšla ven, oblékl jsem si sako a přichystal krabičku s prstýnkem," přiblížil klíčový moment hokejista, jenž v této sezóně hraje i za extraligový Třinec.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..