Rubriky:

Tenis

Živě

Kolaps trenéra Searse při Australian Open asi způsobilo sushi

17. února 2016 11:28 - Londýn

Za kolaps Nigela Searse, trenéra srbské tenistky Any Ivanovičové a tchána Andyho Murrayho, na Australian Open nemohla srdeční slabost, vedro ani přepracování. Lékařská vyšetření žádné závažné zdravotní problémy neodhalila a kouč je přesvědčen, že potíže způsobil špatný kousek sushi, který snědl.

 

Andrew Brownbill, ČTK/AP

"Vážně si nemyslím, že by za můj kolaps mohlo vyčerpání," řekl osmapadesátiletý novopečený dědeček listu The Times. "Vím, že z toho doma byla velká událost a je mi líto, že jsem tolika lidem způsobil zbytečně problémy. Upřímně řečeno se cítím trochu jako podvodník," dodal.

Sears skončil v nemocnici v Melbourne poté, co zkolaboval v hledišti při zápase své srbské svěřenkyně, Murray hrál ve stejné době zápas na jiném kurtu. Britský kouč strávil na klinice den na pozorování a vyšetřil ho i kardiolog, poté ale dostal povolení odletět domů.

ČTK

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..