Rubriky:

Tenis

Hingisová se vrací. Bude radit jak vyzrát na Plíškovou, Kvitovou a spol.

22. ledna 2018 10:38 - Melbourne/Praha

Skvělou aktivní tenisovou kariéru sice Martina Hingisová loni ukončila, ale na lavičce švýcarského fedcupového týmu v únorovém čtvrtfinále v pražské O2 Areně proti České republice figurovat bude. Tentokrát už ale v roli trenérky.

 

Twitter

Nedávná nejlepší deblistka světa znamenala pro švýcarskou reprezentaci velkou oporu, teď už ale sedmatřicetiletá rodačka z Košic pomůže pouze svými radami a zkušenostmi.

Podle kapitána Švýcarek Heinze Günthardta bude pro tým absence Hingisové na kurtu znamenat velkou ztrátu. „Je to velká škoda, že Martina už nebude hrát, protože atmosféra v týmu s ní byla excelentní. Nakonec ale s námi zůstane v roli trenérky," uvedl kapitán.

Ten už dříve oznámil, že vedle Belindy Bencicové, Timey Bacsinszké a Viktorije Golubicové přijede do Prahy jako čtvrtá hráčka dvacetiletá Jil Teichmannová. Jako favoritky duelu vidí jednoznačně domácí Češky.

„Soupeřky mají na papíře obrovskou převahu. Ale my máme hráčky, které se umí v týmové soutěži překonat," nevzdává se dopředu Günthardt před duelem, který je na programu 10. a 11. února.

roj, Sport.cz

Postoupí české tenistky přes Švýcarsko ve čtvrtfinále Fed Cupu?

Zrušit


Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..