Rubriky:

Sázení

Potvrdí Hradec svou domácí formu?

13. dubna 2007 06:13

Jak už se stalo na jaře zvykem, druholigový Hradec Králové hraje svá domácí utkání vždy v pátek a dnešek tak nebude výjimkou. Tento termín doposud sice nesvědčil divácké návštěvě, ale výsledkům ano - Votroci doma na jaře neztratili prozatím ani bod, což se dnes jistě pokusí potvrdit proti Jakubčovicím.

 

reprofoto

Východočeši vstoupili do druhé části sezony na hřišti ambiciózního Sokolova. Po většinu času ne moc aktivní Hradec v 61.minutě srovnal na konečných 1:1. Následoval domácí zápas s Ústím nad Labem, který rozhodli Votroci již v úvodu utkání, kdy po 19 minutách vedli už o dvě branky a tento náskok do konce zápasu nepustili. Poté ale nestačili na lídra druholigové tabulky Viktorii Žižkov. Chuť si spravili v dalším kole na domácím Všesportovním stadionu vítězstvím 2:0 s Bystrcí. Rovněž dvě branky vstřelili svěřenci Luďka Klusáčka i minulý týden v Hlučíně, což ale tentokrát stačilo pouze na remízu. Dnes čeká Votroky domácí zápas, ve kterém se budou snažit prodloužit svou vítěznou domácí sérii. „Potřebujeme body, abychom se posunuli zase o kus výše v tabulce. Zítřejší vítězství by nás bodově přiblížilo k Jakubčovicím a o to se v zápase budeme snažit,“ řekl trenér Klusáček, který stále bude postrádat Jirouška, Kandu a bývalého Slávistu Hašlera.

Nováček 2. ligy z Jakubčovic (ještě v sezoně 2001/02 hrával okresní přebor) vstoupil do letošního ročníku jako uragán. Překvapivě dlouho se držel v čele tabulky, ale na konci podzimu přišel výkonnostní útlum a do 6. jarního kola tak Jakubčovice vstupují ze 6. příčky. V zimní přestávce se udála u tohoto celku změna na trenérském postu; novou akvizicí se stal známý Günter Bittengel, který na podzim působil ve vrcholném fotbale jako delegát. Pod jeho vedením zahájily Jakubčovice druhou poloviny ročníku vítězstvím s Blšany, kde 40letý Bittengel zakončil svou hráčskou kariéru a později si odbyl premiéru na lavičce jako trenér. Poté se jeho svěřencům rozhodně nevedlo podle představ; v derby podlehli Opavě 0:3. Chuť si spravili vítězstvím s rezervou Olomouce, což potvrdili cennou remízou v Jihlavě. Minulý týden ale tvrdě narazili na tvrdý oříšek jménem Bohemians 1905. Klokani vyhráli ve Fulneku 2:0 a určitě tak potěšili svého nového majitele, kterým se stala finanční skupina CTY GROUP. Jakubčovice tak dnes mají v Hradci co napravovat. „Je to soupeř, který v podzimní části překvapil a dosáhl na nováčka velmi dobrých výsledků, hlavně na domácím hřišti,“ konstatoval směrem k soupeři kouč Východočechů.

Dnešní souboj se podle bookmakerů odehraje v režii domácích, na které experti společnosti bwin vypsali kurs 1.95. Myslíte si, že Jakubčovice dnes potvrdí své dobré výsledky a odvezou si bod za remízu? Potom si vsaďte právě na ni - kurs je 2.95. Vítězství hostů ocenili bookmakeři stejné společnosti pěkným kursem 3.60.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení