Rubriky:

Sázení

Finále v Monte Carlu bez překvapivé účasti

22. dubna 2007 12:15

Dva nejlepší hráči světa se dnes střetnou ve finále prestižního turnaje ATP Masters Series ve městě rulety. Titul bude obhajovat Rafael Nadal, který stejně jako loni změří v posledním zápase na dvorcích v Monte Carlu síly s Rogerem Federerem.

Bez ztráty setu prozatím Federer prochází probíhajícím turnajem v Monaku, kde si už poradil s Andreasem Seppim, Hyung-Taik Leem, Davidem Ferrerem a včera s přehledem i s v dobré formě hrajícím Juanem Carlosem Ferrerem. Španělský vítěz podniku v Monte Carlu z let 2002 a 2003 sice vstoupil do zápasu velmi dobře - vedl 3:1, ale poté Federer ukázal svou sílu a Ferrerovi už dovolil uhrát do konce střetnutí už pouze jednu hru. „Nikdy jsem neměl pocit, že bych zápas nemohl vyhrát,“ řekl Švýcar, jež si ztěžoval na fanoušky. „Jedli, byli hluční a to mi vadilo. Není to nic špatného, ale je to neuctivé vůči lidem, kteří se chtějí v klidu dívat. Samozřejmě, když pak prohráváte, podobné věci vám začnou o to víc vadit,“ dodal. Letošní vítěz Australian Open a turnaje v Dubaii by si dnes jistě chtěl připsat třetí triumf, ale lehké to mít rozhodně nebude.

Rafael Nadal totiž na antuce neprohrál rekordních 66 zápasů v řadě! V Monte Carlu jen potvrzuje svou statistiku a do finále se probojoval stejně jako Federer s velkým přehledem. Postupně si ve dvou setech poradil s Juanem Ignaciem Chelou, Kristofem Vliegenem, Philippem Kohlschreiberem a Tomášem Berdychem. Tomu v prvním setu nadělil kanára a své vítězství zpečetil poměrem 7:5 v setu druhém. Ani na hardu se ale Nadalovi nedařilo letos špatně - triumfoval na podniku ATP Masters Series v Indian Wells, semifinále si zahrál v Chennai. Na prvním grandslamu sezony - Australian Open - skončil mezi osmičkou nejlepších stejně jako na turnaji Masters v Miami. Celkově letos teprve 20letý Španěl zvítězil na okruhu ATP v 21 zápasech z 26 hraných.

Myslíte si, že Nadal dnes potvrdí svou statistiku na antuce a po sedmé v kariéře najde recept na fenomenálního Švýcara. Jestliže ano, poté si na něj vsaďte - kurs je 1.57. Jste-li názoru, že Federer ukončí Španělovu šňůru vítězství, pak využijte kursu 2.11, který vypsala společnost bwin.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení