Rubriky:

Sázení

Liberec čeká Zápas roku. Proti Oplotci

12. listopadu 2007 17:40

Ojedinělou podívanou budou mít 17. listopadu fotbaloví fanoušci v Liberci. Na jejich hřišti se v tzv. Zápase roku představí TJ Sedmihoří Oplotec. Tým, který by za jiných okolností na dvojnásobného mistra ligy jen těžko narazil, totiž vyhrál v soutěži, kterou Slovan Liberec přichystal spolu s bwin, jedním z největších poskytovatelů sázek a her na internetu.

Uživatelé registrovaní na stránkách bwin.com se mohli zúčastnit soutěže, v níž nominovali svůj fotbalový tým na zápas s mistrem Gambrinus ligy ze sezón 2005/2006 a 2001/2002. Šanci se přihlásit měly všechny amatérské fotbalové kluby, všechny kluby sdružené pod Českomoravským fotbalovým svazem, působící na všech soutěžních úrovních, všechny “fotbálkové” kluby a všechny futsalové kluby, které jsou schopny sestavit standardní tým o 11 hráčích.

Klub se nejdříve zaregistroval na stránkách bwin.com a poté se pod ním mohli registrovat noví uživatelé (tedy např. kluboví hráči, co rádi sází na sport, přátelé nebo fanoušci klubu). Po dosažení určitého počtu nově registrovaných kluby dostaly různé odměny - od sady míčů za 10 registrovaných, přes dresy či stolní fotbal až po sponzoringovou smlouvu v hodnotě 100.000 Kč za 100 registrovaných. Klub s nejvíc registracemi pak vyhrál hlavní cenu - 45ti minutový zápas proti profesionálům z FC Slovanu Liberec.

Příště? Možná proti Raúlovi!

Vítězem soutěže se stal tým TJ Sedmihoří Oplotec, který hraje IV. třídu v domažlickém okrese. Zápas se bude konat 17. listopadu v 10:00 na stadionu Liberce „U Nisy“.

"Je mi ctí pozvat Váš klub do Liberce na stadion U Nisy, kde Slovan vyzval mnoho našich i evropských týmů. Teď vyzve Vás, jako vítěze soutěže uspořádané naším partnerem bwin. Budeme rádi, když si tento den užijete a budete na něj rádi vzpomínat," vzkazuje TJ Sedmihoří Oplotec ředitel Slovanu Ing. Libor Kleibl.

„Jsme rádi, že jsme vyhráli soutěž bwin, kde byla hlavní výhra zápas se Slovanem. Všichni hráči a fanoušci byli touto zprávou velice potěšeni. Náš klub má 36letou tradici a myslím si, že nikomu, kdo hrál v našem klubu, se nepodařilo hrát na prvoligovém stadionu a s prvoligovým mužstvem. Určitě nebudu lhát, když řeknu, že se všichni těšíme na tento zážitek,“ neskrývá radost Miroslav Zitterbart, prezident klubu z Oplotce.

„Naším cílem je podporovat sport na všech úrovních. Kromě jiného jsme sponzory takových týmů, jakými jsou Real Madrid či AC Milán, které stejně jako Liberec nosí logo bwin na dresech. Uspořádali jsme tuto soutěž pro české fanoušky, ovšem do budoucna je naším cílem, že by se vybraní sázkaři u bwin mohli na trávníku utkat s takovými hvězdami jako Raúl González či Kaká,“ říká Jindřich Rajchl, právní zástupce bwin v České republice.

Skupina bwin s více než 11 miliony registrovaných zákazníků (z toho 7 milionů zákazníků typu „play money“) na více než 20 klíčových trzích, a s mezinárodními i regionálními licencemi v zemích, jako jsou Gibraltar, Kahnawake (Kanada), Belize, Německo, Itálie, Mexiko, Rakousko, Anglie a Argentina, je první adresou pro sportovní sázky, hry a zábavu skrze digitální distribuční kanály. V nabídce má sportovní sázky, poker, kasinové hry, soft games a dovednostní hry, stejně jako přenosy špičkových sportovních událostí formou audio- nebo videostreamu, např. zápasy německé fotbalové Bundesligy.

Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení