V semifinále v Hamburku na sebe narazí Davyděnko a Ferrer

Semifinále tenisového turnaje v Hamburku nabídne souboj nasazené dvojky Nikolaje Davyděnka a turnajové šestky Davida Ferrera. Postoupí Davyděnko do svého prvního letošního finále?

Rodák ze Severodonetzku Davyděnko  je v žebříčku ATP na 12. místě, v letošní sezóně je jeho herním maximem postup do semifinále turnaje v Estorilu a Barceloně. Poslední prověrkou byl pro Rusa turnaj ve Stuttgartu, kde skončil na raketě Itala Fogniniho ve čtvrtfinále.

Oproti tomu světová 23. Ferrer má za sebou v letošní sezóně dva postupy do finále, kde však nestačil na Raffaela Nadala, resp. Novaka Djokoviče. Poslední prověrkou před turnajem v Hamburku byl pro 27letého Španěla Wimbledon, kde skončil na raketě Radka Štěpánka v pětisetové bitvě ve 3. kole.

Oba tenisté se utkali v kariéře dvakrát a oba si připsali po jednom vítězství. Naposledy zvítězil v Cincinnati Davyděnko ve dvou setech.

Na vítězství Davyděnka si můžete vsadit v kursu 1,71, na výhru Ferrera vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,90.