Oslabený Newcastle přivítá rozjetý Everton

25. února 2006 17:11

Bez řady hráčů se dnes v anglické Premier League utkají týmy Newcastlu a Evertonu. Kromě několika dalších bude možná domácím znovu chybět kapitán Alan Shearer.

 

reprofoto

"Pokud uvidíme, že bude zdravý, tak nastoupí. Pokud ale budeme mít pochybnosti, necháme ho odpočívat, aby byl fit na příští týden a zbytek sezony," prohlásil o Shearerovi trenér Glenn Roeder. Kapitán týmu ale není jediný, nad kým visí otazník. Kvůli zdravotnímu stavu dnes nenastoupí také Kieron Dyer, Bramble, Michael Owen, Carr a Taylor. Dobrou zprávou je tak jen návrat Babayara, který si odpykal svůj trest. Četné absence se podepsaly na posledním výsledku Strak; po dvou vítězných zápasech přišla jen bezgólová remíza s Charltonem.

Everton chytil v poslední době fantastickou formu. Klub vyhrál šest z posledních sedmi zápasů; v nich se mohl opřít především o skvělou obranu, která inkasovala pouhé dva góly. I jejich kouč má ale dnes starosti. David Moyes postaví už pátého gólmana v posledních šesti zápasech, kvůli zranění totiž nenastoupí Martyn ani Wright. Kromě toho se na hřišti neobjeví Phil Neville, Tony Hibbert a Duncan Ferguson, kteří jsou v trestu.

Přesto, že Everton patří momentálně mezi nejlépe hrající anglická mužstva, je podle bookmakerů favoritem domácí Newcastle, na který vypsali kurs 2.15. Dáváte víc šancí hostům? Pak si vsaďte na Everton v kursu 3.20 a jestli budete moci zápas sledovat v televizi, zkuste si vsadit během utkání live.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení


Patička stránky: