Rubriky:

Sázení

Kandidáti play off se utkají v Los Angeles

20. března 2006 17:22 - , 20. března 2006

Do konce základní části NHL chybí necelý měsíc a mnohým týmům už na vylepšení jejich umístění nezbývá ani patnáct zápasů. Dva týmy, které mají odehraný poměrně velký počet utkání, se dnes setkají na ledě Los Angeles. Oba jsou sice na pozicích zaručujících další pokračování sezóny v play off, ale od vypadnutí z této společnosti je dělí minimum bodů.

Domácí celek pokračuje v sérii zápasů hraných před vlastním publikem. Los Angeles ji minulý týden nezačalo dobře, když prohrálo obě utkání hraná proti divizním souputníkům. Dva body si připsalo až proti odepsanému St. Louis. Problémy se sestavou neberou konce. Frolov od olympiády nehrál, Demitra stihl jediný zápas, problémy mají Cowan a obránce Gleason. Kdo z těchto hráčů bude schopen dnes nastoupit, je těžké odhadovat. Alespoň se již vrátil do sestavy Conroy. Před utkáním se dočká ocenění býválý hráč klubu Deadmarsh.

Ten přišel před lety z Colorada, které bude dnešním soupeřem domácích, v rámci výměny, v níž byl hlavní postavou stále aktivní Blake. Hostující obránce prožil zajímavý zápas včera v San Jose, když byl na ledě u všech gólů svého týmu a ani u jednoho inkasovaného. Horší zprávou pro hosty jsou problémy s kolenem, které má Tanguay. Včerejší utkání nedohrál a dnes budou všichni v napětí čekat na vyšetření.

Bookmakeři BetAndWin mírně favorizují domácí celek. Na Los Angeles vypsali kurs 2,3. Hosté zatím nezískali v probíhající sezóně proti domácím žádný bod, což nebývalo v minulých sezónách zvykem. Dnes si na Colorado, kterému se zatím při probíhajícím cestování body vyhýbají, lze vsadit v kursu 2,45.

Eurotip

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení